En*Ten*Tý*Ky*

9. listopadu 2012 v 0:35 | Barusska
Ahoj.Na začátku tohoto roku začala Česká Televize 1 vysílat seriál EnTenTýKy.
Vybrala jsem si ho proto že mě moc zaujal jeho soundtrack a hlavní postava Úte Zikmundová,která dokonale vystihuje role mnoha žen.

Ute zikmundová a její sestra Nikol Fajmonová vychovala její babička Luisa,které nikdy nesměli říkat "babi"
S mužem,kterému se její jméno líbilo,okamžitě otěhotněla.Viktor si ale našel milenku Veroniku a Úte zůstala v jeho bytě se skoro tchánem.Dan,jejich syn,je na střídavé péči.Najde si milence Libora Lamače ale jeho žena tvz. Prokurátorka nesmí přijít na nic!."Brouk",skorotchán,se s nimi dělí o byt.Ute Veroniku nesnáší a daneček je Bere jako dvě mamky.Další kamarádka Johana,potřebuje milence.Ozve se jí Tomáš Sejkora,se kterým otěhotní.V práci se z toho psychicky zhroutí.Ale bohužel má dvě děti,Sedmnáctiletou Dášu a Martina.Dášu načape s jejím klubem Pavlem (pikasem) v posteli.
Kamarádka Bára přezdívaná Biožena.Chce se rozvést s bývalím manželem Petrem Melíškem,se kterým má Natálku,9let.Má milence Frantu který hraje v Chinaski.Mají spolu dítě Gabrielku která je možná ale Melíška.Melich jí vezme sliny a dá testy otcovství.Parchant jeden nechá Báru si výsledky přečíst.Gábinka je Petra..
Veronika nemůže otěhotnět.Hormony,které ji doktoři cpou v ní vyvolávají pocit vzteku.Jediná útěcha pro ní je Dan.
Arnoštka Smutná a Břéťa Veselý se potkali v klubu.Vzali se a mají 2měsíčního Lukáška.Břéťa ale nechce žít s tchánem a tchýní a pronajme garsonku.Arnoštka je ale závislá a Internetu a nestará se o Lukyho.Břéťa jí ho sebere a rozdupe,protože se Arnoštka nevěnuje malému ale netu.Jednou ho málem nechala udusit.
Nikol Fajmonová se se svým manželem Majkem žijí v hotelu.Staví vilu a mezitím žijí v hotelu.Nikol je bývalá modelka a Majk našel pramen a tak žijí z vody.Nikol ale nepříjde na to,že Majk měl styk s uklízečkou.

Tak to by snad stačilo.Prosím pokud kopírujete,nemusíte zdroj ;) Komentujte ;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama